Еко-тиждень у 10-А класі

24.09.2019   Administrator   Категорія: Новини

Zero Waste Day Ternopil

З 12-14 травня 2019 року команда ТСШ №5 у складі Снітинського Вадима, Марковецької Діани, Ковдриш Анастасії, а також Шмир Ольги Зіновіївної та Поврозника Петра Івановича вирушила до Києва на 2-ох дений екологічний семінар “Zero Waste School”.  Протягом цього часу  ми вчилися  жити в екостилі,  створювати власні проекти, а також дізнались багато цікавої інформації від спікерів. По завершенню семінару ми мали завдання: проявити себе у рідному місті та провести “Zero Waste Day” тут, в Тернополі. І ми це зробили...

18 вересня, у приміщенні школи ми провели семінар-тренінг для 10-х класів. Основною нашою метою заходу було поділитися отриманою інформацією про  життя в стилі еко з нашими ровесниками. Крім того, на семінар-тренінг була запрошена також наша однолітка, громадський діяч, екоблогер Дарина Сліпченко, яка розповіла нам про власний досвід життя у стилі еко і як саме можна рятувати планету проживаючи в комфортних умовах.

Досвід, здобутий у Києві для нас безціний.

Ми за чисту планету та свідомих громадян!
#ZWS#ZWD_5SCHOOL_TERNOPIL#екожиття