День знань

02.09.2019   Administrator   Категорія: Новини

День знань – одне  з головних свят початку нового навчального року. Це свято об’єднує всю шкільну родину – від найменших, тих хто йде у свій перший клас, до найстарших учнів, які стоять на порозі дорослого життя, а також вчителів, батьків та працівників школи. У Тернопільській спеціалізованій школі I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов святкове дійство розпочалось на Театральній площі, де одинадцятикласники провели символічне прощання з дитинством для першачків. На подвір’ї школи відбувались урочистості з нагоди свята, яке проходило в українській тематиці. Більшість присутніх були одягнені у вишиванки та мали можливість сфотографуватися біля декорацій та на фоні  фотозони. Традиційно на початку дійства пролунав Гімн України, після чого директор школи Поврозник П. І. привітав усіх присутніх з Днем знань та висловив щирі побажання школярам у новому навчальному році. Учень 5-Б класу Андрейчин Ігор на фоні інструментальної мелодії прочитав зворушливого вірша, тим часом як учні 9-х класів із запаленими свічками поклали квіти до меморіальних дошок О. Орляка та М. Лукасевича. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих за Україну хвилиною мовчання. Об’єднавшись у квартет учні нашої школи Романів С. та Крохіна Т., класний керівник 11-А класу Савельєва І. Я. та батько двох школярів Богай С. В. виконали пісню «Оберіг», під час якої відбулась символічна передача факелу знань, а першачки та одинадцятикласники влаштували флешмоб. Батьки привітали своїх дітей сказавши їм напутні слова та подарувавши коровай на вишитому рушнику як символ миру, любові та добробуту. Наприкінці свята пролунав шкільний дзвінок, який сповістив про початок нового навчального року. Після урочистостей класні керівники провели для своїх учнів патріотичний урок «Україна починається з тебе». На завершення школярі з вчителями та батьками пішли у Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці на Святу Літургію з нагоди початку нового навчального року.