Відкриття спортивного майданчика

01.09.2019   Administrator   Категорія: Новини

Новий 2019-2020 н. р. в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов розпочався з відкриття спортивного майданчика, на території якого розміщено футбольне та волейбольне поля, легкоатлетичні доріжки і комплекс тренажерів. Загальновідомо, що спорт допомагає дитині не лише бути здоровою та зміцнити імунітет, але й набути вольових якостей, впевненості, вчить дисципліні та взаємодії з однолітками. Саме тому, першовересневий ранок  в нашій школі розпочався з проведення цілого ряду спортивних заходів. Зокрема, змагання з футболу між командою хлопців 7-Б класу та їхніми батьками. Гра закінчилася внічию з рахунком 7:7. Між командами вчителів школи та дівчат з 11-А і 9-Б класів проведено змагання з волейболу. У напруженій боротьбі з рахунком 2:0 перемогу здобули вчителі. Учні та батьки початкової і середньої школи взяли активну участь у загальнорозвиваючих іграх та естафетах.

У плані роботи школи цього навчального року передбачено ціну низку цікавих спортивних заходів: тиждень олімпійських ігор, змагання з різних видів спорту по паралелях, родинні турніри, щоденні спортивні перерви для всіх школярів.

Вітаємо усіх з відкриттям!