Інтегрований урок з хімії та англійської мови "Хімічні елемети в літературних творах" у 8-В класі

09.12.2023   Administrator   Категорія: Інтегровані уроки

Нещодавно у 8-В класі відбувся захоплюючий інтегрований урок з хімії та англійської мови на тему "Хімічні елементи в літературних творах". Це був захід, який поєднав у собі науку та творчість, а учні стали не лише слухачами, але й справжніми творцями.

Мета цього інтегрованого уроку полягала в тому, щоб показати школярам, як різноманітні науки можуть взаємодіяти та взаємопоєднуватися, використовуючи творчий підхід.

Під керівництвом Андрющенко Тетяни Юріївни та Савельєвої Ірини Ярославівни - восьмикласники не лише самостійно створили вірші та казки про хімічні елементи, але й долучили до цього креативність, використовуючи українську та англійську мови. Учні отримали можливість розглядати науку та мови як інструменти для вираження своїх ідей та вражень.

Важливою перевагою цього підходу є створення навчального середовища, яке відповідає реальному життю, де різні сфери знань переплітаються. Це сприяє глибшому розумінню предметів та розвитку комплексного мислення. Такі інтегровані уроки також допомагають учням бачити взаємозв'язок між різними науками та розуміти, як ці знання можуть бути застосовані у реальному житті.

Інтегровані Уроки