Інтегрований урок у 2-Б класі з курсу "Як їжачок боявся йти до школи"

23.10.2023   Administrator   Категорія: Інтегровані уроки

Інтегрований урок у 2-Б класі з курсу "Літературного читання" і "Дизайну і технологій". Як їжачок боявся йти до школи. М.Сурженко "Їжачок Буль - школяр". Створення їжачка з природних матеріалів.

Поєднувати теми різних навчальних предметів — цікаво і корисно. Це допомагає учням бачити зв’язок навчання із життям і застосовувати знання на практиці. Інтегровані уроки стають усе більш популярними. Вони сприяють розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнів, мотивують їх пізнавати природу явищ, які вивчаються, розвивають вміння бачити причиново-наслідкові зв’язки. Нестандартні форми роботи, які зазвичай використовуються на інтегрованих уроках, стимулюють увагу школярів, знімають втому та психологічне напруження.

Вчитель Сапужак Ольга Володимирівна

Інтегровані Уроки