Інтегрований урок інформатики та образотворчого мистецтва

22.11.2023   Administrator   Категорія: Інтегровані уроки

Нещодавно вчителем Крамар Марією Петрівною був проведений інтегрований урок інформатика та образотворче мистецтво

Тема: «Програми для роботи з зображеннями. Комп’ютерна графіка та її особливості. Створення малюнка на тему: «Птахи».

Мета уроку полягала в тому, щоб сформувати основні компетентності, зокрема предметну компетентність: познайомити учнів з комп’ютерною графікою, сферами її застосування в реальному житті; навчити визначати об’єкти з яких складається графічний об’єкт та вміти описувати та створювати або відтворювати його; вміння вчитися впродовж життя- розуміти мету навчальної діяльності, уміння виділяти головне, аналізувати, використовувати на практиці, формувати вміння виявляти допитливість, сприяти усвідомленню відповідальності за власне життя та оточуючу природу; здоров’язбережувальну – знати правила безпечної роботи за ПК, формувати режим роботи.
На уроці учні мали можливість порівняти процеси створення малюнка за допомогою комп'ютерної програми, олівців та крейди. І всі творили красу.

Інтегровані Уроки