Самооцінювання освітнього середовища школи триває!

21.10.2021   Administrator   Категорія: Самооцінювання

Оцінювання освітнього простору є обов’язковою складовою системи забезпечення якості освітньої діяльності.

Оцінюємо, наскільки учням безпечно і комфортно у школі, чи створені комфортні умови для вчителів, як організоване харчування, як облаштовані навчальні кабінети, яке в них є обладнання для навчання учнів та роботи вчителів, яке середовище у школі під час перерв, чи створене у школі інклюзивне та мотивуюче до навчання  освітнє середовище.

21 жовтня робочою групою з проведення самооцінювання та Маланчук І.Й., заступником начальника відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області було проведено спостереження за освітнім середовищем: оглянуто територію закладу освіти, відвідано навчальні кабінети, спортивну залу, актову залу та інші приміщення школи.