Про переведення до наступних класів учнів 5-8, 10 класів

06.06.2017   Administrator   Категорія: Накази

НАКАЗ

 

від 26 травня 2017 року                                                                                                                                                    № 151

Про переведення до наступних
класів учнів 5-8, 10 класів

Відповідно до п.2 наказу МОН України № 762 від 14.07.2015 р. «Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» та рішення педагогічної ради від 26.05.2017р. (протокол № 6)

НАКАЗУЮ:

Перевести до наступних класів таких учнів:

з 5-А у 6-А клас

  1. Банах Ангеліну Сергіївну
  2. Бобка Назарія Сергійовича
  3. Бойка Валентина Віталійовича
  4. Борух Соломію Назарівну
  5. Виклюка Василія Ярославовича
  6. Відяшову Валерію Максимівну
  7. Галькевич Анну Георгіївну
  8. Гладку Марту Олегівну
  9. Глюту Ярослава Івановича
  10. Дереворіза Андрія Івановича
  11. Івченко Дарію Денисівну
  12. Калинобродську Анну Юріївну
  13. Калюжину Юлію Олегівну
  14. Костюкевича Івана Васильовича
  15. Крохіну Таїсію Юріївну
  16. Кузіва Олега Володимировича
  17. Лемішку Вікторію Євгенівну
  18. Люльку Ярину Юріївну
  19. Мельничук Вікторію Мар’янівну
  20. Островського Максима Олеговича
  21. Перця Дмитра Олеговича
  22. Петрусяк Єлизавету Юріївну
  23. Підгородецьку Вікторію Софію Владиславівну
  24. Привроцьку Анастасію Віталіївну
  25. Пуківську Анастасію Олегівну
  26. Рибизант Юлію Тарасівну
  27. Сидорук Катерину Федорівну
  28. Смільську Лілію Михайлівну
  29. Телятник Катерину Віталіївну
  30. Френдія Артура Романовича
  31. Хому Зоряну Михайлівну
  32. Шершеня Ростислава Андрійовича
  33. Шмир Софію Василівну

з 5-Б у 6-Б клас

  1. Біду Станіслава Павловича
  2. Вівчара Ростислава Романовича
  3. Волянського Едуарда Васильовича
  4. Галку Діану Анатоліївну
  5. Гринишина Сергія Юрієвича
  6. Грусевича Марка Васильовича
  7. Дацюка Данила Руслановича
  8. Зарицьку Анастасію Георгіївну
  9. Капусту Катерину Романівну
  10. Кленика Олександра Романовича
  11. Колопенюка Дмитра Віталійовича
  12. Коробович Владу Сергіївну
  13. Косюка Дмитра Сергійовича
  14. Крамара Андрія Олександровича
  15. Кузів Марію Михайлівну
  16. Левенець Христину Святославівну
  17. Ліщинську Софію Володимирівну
  18. Логіна Богдана Вікторовича
  19. Любачівського Арсена Романовича
  20. Малинич Анастасію Олегівну
  21. Мартушевську Марію Дмитрівну
  22. Парій Діану Володимирівну
  23. Петреман Катерину В’ячеславівну
  24. Прядун Ірину Леонідівну
  25. Пядушкіна Арсена Володимировича
  26. Ратушну Юлію Ігорівну
  27. Федорову Діану Сергіївну
  28. Форосюка Андрія Миколайовича
  29. Хомин Аліну Ігорівну
  30. Цяпуту Альбіну Софію Степанівну
  31. Черник Ірину Андріївну

з 5-В у 6-В клас

  1. Барана Олександра Ігоровича
  2. Білоус Марію Русланівну
  3. Верещак Яну Ігорівну
  4. Галенду Олену Сергіївну
  5. Гаук Вікторію Ігорівну
  6. Дунаєвську Марту Миколаївну
  7. Дутчак Сніжану Ігорівну
  8. Калінського Миколу Володимировича
  9. Лагіш Тетяну Андріївну
  10. Липку Анастасію Миколаївну
  11. Літинську Аліну Андріївна
  12. Медвідь Юлію Юріївну
  13. Молоток Вікторію Володимирівну
  14. Музичку Марка Ігоровича
  15. Новакова Матвія Андрійовича
  16. Огарко Дарію Сергіївну
  17. Олійника Андрія Вікторовича
  18. Омельчук Ірину Ігорівну
  19. Петровського Захара Володимировича
  20. Попович Діану Юріївну
  21. Райтера Віталія Володимировича
  22. Рудницьку Анастасію Юріївну
  23. Скибу Дениса Володимировича
  24. Сосновську Анастасію Олегівну
  25. Фальчука Володимира Святославовича
  26. Харитонову Яну Валентинівну
  27. Хоменко Аліна Максимівна
  28. Чикало Діану Володимирівну
  29. Чикала Олександра Володимировича
  30. Шевчук Каріну Сергіївну 

з 6-А у 7-А клас

  1. Білявку Олександра Віталійовича
  2. Гак Анастасію Андріївну
  3. Гетьман Софію Андріївну
  4. Грабаса Віктора Васильовича
  5. Дідух Оксану Романівну
  6. Дуду Ігоря Олександровича
  7. Дмитрів Костянтина Володимировича
  8. Дутку Владислава Ігоровича
  9. Зварича Олега Степановича
  10. Ільчишин Анну Марію Василівну
  11. Карогодіну Анастасію Сергіївну
  12. Коваля Максима Андрійовича
  13. Ковик Юлію Дмитрівну
  14. Козакевич Адріану Вікторівну
  15. Комуніцьку Діану Анатоліївну
  16. Кулайця Юрія Андрійовича
  17. Левковича Михайла Михайловича
  18. Лисого Максима Ігоровича
  19. Пастернака Віталія Михайловича
  20. Скакодуб Анжеліну-Маріанну Ігорівну
  21. Скакодуба Ельдара-Вячеслава Ігоровича
  22. Токарчука Владислава Сергійовича
  23. Федірко Софію Володимирівну
  24. Чайку Станіслава Денисовича

з 6-Б у 7-Б клас

  1. Боньдзюх Єву Русланівну
  2. Валяша Юрія Анатолійовича
  3. Ватиляка Владислава Андрійовича
  4. Вівчара Михайла Федоровича
  5. Воробець Вікторію Романівну
  6. Воробець Оксану Олександрівну
  7. Галустяна Данила Сергійовича
  8. Гричух Софію Андріївну
  9. Дація Іллю Ігоровича
  10. Дзиґу Софію Володимирівну
  11. Думанського Іллю Івановича
  12. Желізко Святослава Андрійовича
  13. Загородну Лесю Володимирівну
  14. Зимницького Андрія Юрійовича
  15. Кіняка Дмитра Анатолійовича
  16. Лабащука Андрія Михайловича
  17. Лукіна Владислава Володимировича
  18. Лютак Вікторія Володимирівна
  19. Малюту Вікторію Сергіївну
  20. Маршалока Василя Петровича
  21. Милу Злату Денисівну
  22. Пинду Ярину Ростиславівну
  23. Попіль Анастасію Казимирівну
  24. Регу Анастасію Миколаївну
  25. Решетуху Ярину Павлівну
  26. Сарновську Тетяну Василівну
  27. Скочеляс Каріну Павлівну
  28. Смика Андрія Юрійовича
  29. Созанську Ярину Ігорівну
  30. Сторчака Олександра Валерійовича
  31. Суконніка Миколу Миколайовича
  32. Щирбу Дмитра Олександровича
  33. Юркевич Андріану Сергіївну

з 6-В у 7-В клас

  1. Белощицького Максима Руслановича
  2. Бенцу Аліну Олегівну
  3. Вівчара Дениса Романовича
  4. Гайду Юрія Олександровича
  5. Ганущин Ангеліну Василівну
  6. Гвардіян Вікторію Романівну
  7. Гловак Софію Вікторівну
  8. Гощинського Віктора Андрійовича
  9. Дмитрука Юрія Володимировича
  10. Киращук Ілону Ігорівну
  11. Кравчук Ірину Едуардівну
  12. Куницьку Тетяну Василівну
  13. Лаврушка Андрія Ярославовича
  14. Левчунь Діану Русланівну
  15. Лєбєдєву Світлану Романівну
  16. Микиташ Софію Миколаївну
  17. Мимрик Уляну Володимирівну
  18. Неспляка Назарія Олеговича
  19. Несторяк Софію Михайлівну
  20. Петришина Віктора Петровича
  21. Полумярок-Чух Анастасію Сергіївну
  22. Скочиляса Максима Олександровича
  23. Стравського Андрія Володимировича
  24. Сухого Олександра Андрійовича
  25. Ткачука Олександра Юрійовича
  26. Черкасова Сергія Сергійовича  
  27. Шевчук Вікторію Максимівну
  28. Яремчук Анастасію Володимирівну

з 7-А у 8-А клас

  1. Аззі Тамару Георгіївну
  2. Алексеєва Дмитра Вікторовича
  3. Васильківа Максима Віталійовича
  4. Вітюка Данила Максимовича
  5. Головачука Романа Володимировича
  6. Дмитраш Софію Юріївну
  7. Жмурко Софію-Євангеліну Сергіївну
  8. Ільчук Аллу Павлівну
  9. Канічук Софію Ігорівну
  10. Кіндзеревич Діану Петрівну
  11. Ковдриш Анастасію Сергіївну
  12. Криницького Романа Андрійовича
  13. Кулика Романа Івановича
  14. Лисюк Юлію Михайлівну
  15. Мамчура Ігора Геннадійовича
  16. Марковецьку Діану Русланівну
  17. Мушанського Давида Сергійовича
  18. Ожинську Анастасію Олександрівну
  19. Олішевського Владислава Руслановича
  20. Палій Вікторію Ігорівну
  21. Петрук Анастасію Олександрівну
  22. Полумярок-Чуха Олександра Сергійовича
  23. Предоляка Кирила Олександровича
  24. Ріпку Роксолану Олександрівну
  25. Ровецького Віталія Олександровича
  26. Романів Святослава Мирославовича
  27. Романюту Ірину Едуардівну
  28. Рудик Христину Андріївну
  29. Снітинського Вадима Васильовича
  30. Станька Олександра Костянтиновича
  31. Стареправо Владиславу Володимирівну
  32. Стоколосу Владу Володимирівну
  33. Чорній Софію Володимирівну
  34. Юріїва Ярослава Васильовича
  35. Френдія Владислава Володимировича

з 7-Б у 8-Б клас

  1. Беднягіну Дарію Микитівну
  2. Бендерського Андрія Андрійовича
  3. Біловуса Романа Ігоровича
  4. Боцян Владиславу Ярославівну
  5. Гаврищак Ніколь Антонівну
  6. Горбатюка Олега Васильовича
  7. Гупало Олесю Ігорівну
  8. Дишканта Вадима Юрійовича
  9. Дубового Владислава Ігоровича
  10. Ковальчук Олександру Ярославівну
  11. Колопенюка Олександра Віталійовича
  12. Красовського Савелія Анатолійовича
  13. Лазарук Анжелу Вікторівну
  14. Марчевську Вікторію Миколаївну
  15. Масну Віталіну Ігорівну
  16. Мидзина Арсена Вікторовича
  17. Микитишина Артема Павловича
  18. Несторяка Олександра Михайловича
  19. Парастюка Степана Руслановича
  20. Приймак Соломію Андріївну
  21. Рубаху Сергія Вікторовича
  22. Сапужак Божена Андріївна
  23. Сегеду Христину Олександрівну
  24. Супрунюка Владислава Романовича
  25. Терещука Максима Павловича
  26. Фелиму Аліну Артемівну
  27. Фурман Ангеліну Андріївну
  28. Чарковську Андріану Русланівну
  29. Щирбу Ольгу Андріївну
  30. Яцишин Вікторію Володимирівну 
  31. Яцишина Тараса Юрійовича

з 7-В у 8-В клас

  1. Баглея Валерія Ростиславовича
  2. Вдовиченко Христину Миколаївну
  3. Гергель Діану Олександрівну
  4. Гронську Софію Ігорівну
  5. Гуглевича Олега Романовича
  6. Гуменюка Ігоря Богдановича
  7. Дрозда Едуарда Тарасовича
  8. Ірзу Мар’яну Сергіївну
  9. Ковальського Максима Андрійовича
  10. Корецького Віктора Сергійовича
  11. Кравчинюка Бориса Володимировича
  12. Лаврієнко Валентину Сергіївну
  13. Лазуту Олесю Мирославівну
  14. Левковську Таїсію Сергіївну
  15. Личук Інну Андріївну
  16. Матвійків Софію Борисівну
  17. Миськіва Андрія Леонідовича
  18. Михайлишин Ірину Андріївну
  19. Мукана Павла Ігоровича
  20. Назарову Тетяну Олександрівну
  21. Нитку Тетяну Ростиславівну
  22. Нужну Катерину Сергіївну
  23. Петрушку Христину Андріївну
  24. Поврозник Христину Петрівну
  25. Подолянюка Сергія Дмитровича 
  26. Сверстюк Софію Андріївну
  27. Стадник Софію Андріївну
  28. Строк Юлію Петрівну
  29. Сушевську Марту Віталіївну
  30. Тетерку Максима Ярославовича
  31. Трач Яну Андріївну
  32. Хом’як Софію Ігорівну
  33. Чеченюка Миколу Олександровичу 
  34. Шарапову Валерію Олексіївну

з 8-А у 9-А клас

  1. Барана Валентина Петровича
  2. Березюк Марію Русланівну
  3. Білашевич Валентину Миколаївну
  4. Бригідира Євгена Ігоровича
  5. Гніду Яну Андріївну
  6. Гумен Соломію Володимирівну
  7. Гураля Владислава Степановича
  8. Клепач Вероніку Петрівну
  9. Клепач Ярину Олегівну
  10. Коломийчука Дениса Вікторовича
  11. Кошіля Олеся-Юрія Олеговича
  12. Левчук Анастасію Юріївну
  13. Малець Еліну Тарасівну
  14. Мартиця Остапа Юрійовича
  15. Мацелюха Артура Ігоровича
  16. Мелішкевич Тамара Ярославівну
  17. Мидзин Віту Вікторівну
  18. Мірошник Вікторію Андріївну
  19. Остапіва Владислава Романовича
  20. Польового Дмитра Богдановича
  21. Русіну Каріну-Марію Вікторівну
  22. Савчук Вікторію Романівну
  23. Салюка Олега Богдановича
  24. Саноцького Тараса Степановича
  25. Саранчук Софію Богданівну
  26. Сушка Віктора Геннадійовича
  27. Філюка Дмитра Ігоровича
  28. Шевілу Даниїла Тимофійовича
  29. Шлюсар Юлію Романівну

з 8-Б у 9-Б клас

  1. Барбука Деніса-Валентіна Петровича
  2. Бойка Дмитра Романовича
  3. Воробець Тамару Олександрівну 
  4. Глиняну Анастасію Андріївну
  5. Глухого Андрія Володимировича
  6. Горохівського Ігоря Андрійовича
  7. Григорчук Марту Олегівну
  8. Гуменюк Христину Богданівну
  9. Демчук Анастасію Олегівну
  10. Денисюка Степана Владленовича
  11. Дідуха Павла Романовича
  12. Замкового Богдана Романовича
  13. Захарію Дениса Андрійовича
  14. Кондру Руслана Ігоровича
  15. Корницького Арсена Олеговича
  16. Котовського Романа Васильовича
  17. Маліновську Любов Іванівну
  18. Мельничук Христину Мар’янівну
  19. Мукан Христину Володимирівну
  20. Палицю Соломію Анатоліївну
  21. Пеньковського Олександра Миколайовича
  22. Пинду Богдана Ростиславовича
  23. Риженко Уляну Геннадіївну
  24. Різника Тараса Тарасовича
  25. Романець Діану Володимирівну
  26. Сушка Степана Михайловича
  27. Федорів Ангеліну Богданівну 
  28. Шимків Діану Михайлівну
  29. Шмигуна Володимира Ігоровича

з 8-В у 9-В клас

  1. Батіг Вікторію Миколаївну
  2. Бідну Соломію Василівну
  3. Денис Марію Степанівну
  4. Дзісь Вікторію Юріївну
  5. Дзюбин Софію Андріївну
  6. Дудара Антона Олександровича
  7. Костельнюк Катерину Василівну
  8. Куш Вікторію Русланівну
  9. Левандовську Таїсію Ярославівну
  10. Левика Дениса Анатолійовича
  11. Мандзина Віталія Ігоровича
  12. Миколіва Павла Ігоровича
  13. Пастернака Степана Ігоровича
  14. Пришляк  Ольгу Андріївну
  15. Редько Христину Василівну
  16. Романчука Максима Олександровича
  17. Романюка Дмитра Андрійовича
  18. Сарапука Олега Ігоровича
  19. Свірка Юрія Руслановича
  20. Семенів Сніжану Олександрівну
  21. Слив’яну Олесю Ігорівну
  22. Смаранчука Максима Андрійовича
  23. Тислюк Каріну Олегівну
  24. Фунделу Катерину Богданівну
  25. Юрчишина Дениса Михайловича
  26. Юська Віталія Юрійовича
  27. Якимишина Костянтина Андрійовича
  28. Якимцьо Анастасію Русланівну
  29. Янко Вероніку Василівну

з 10-А в 11-А клас

  1. Бачинську Тетяну Олександрівну
  2. Виваль Олену Олександрівну
  3. Галабіцьку Діану Олександрівну
  4. Гордєєву Аліну Юріївну
  5. Гринюк Інну Андріївну
  6. Гудь Христину Василівну
  7. Гупало Марію Ігорівну
  8. Драпінську Марію Олегівну
  9. Закалюк Ельміру Андріївну
  10. Захарківа Максима Володимировича
  11. Кінаш Таїсію Володимирівну
  12. Козак Наталію Тарасівну
  13. Колісник Анастасію Василівну
  14. Коцур Марту Павлівну
  15. Лесишина Тараса Івановича
  16. Лінчевську Олександру Андріївну
  17. Лісовенко Вікторію Олександрівну
  18. Мамчур Олександру Оксану Геннадіївну
  19. Мандзин Мар’яну Ігорівну
  20. Мариніна Івана Павла Ігоровича
  21. Подолянюка Богдана Дмитровича
  22. Прокопа Іллю Володимировича
  23. Рейко Анастасію Василівну
  24. Самохіна Максима Дмитровича
  25. Ситар Юлію Василівну
  26. Шайнюк Яну Андріївну

з 10-Б в 11-Б клас

  1. Гарника Данила Максимовича
  2. Дороша Сергія Володимировича
  3. Зелінську Софію Ігорівну
  4. Кіндзеревич Зоряну Петрівну
  5. Корчевську Мар’яну Анатоліївну
  6. Лагіша Юліана Андрійовича
  7. Лазар Анастасію Андріївну
  8. Осмачко Яну Юріївну
  9. Остапчук Софія Юріївна
  10. Петровського Назара Володимировича
  11. Пожернюка Віталія Андрійовича
  12. Полотнянко Христину Ігорівну
  13. Скасків Тетяну Володимирівну
  14. Черника Олега Андрійовича
  15. Чубату Христину Таню
  16. Шимко Анастасію Володимирівну
  17. Шкіпора Владислава Валерійовича
  18. Якимцьо Аліну Русланівну

 

Директор школи                                                                  П.І.Поврозник

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями
 аа 

Загальні новини
Авторизація