Про нагородження похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» учнів 2-8 та 10-х класів

06.06.2017   Administrator   Категорія: Накази

 

НАКАЗ

 

від 26 травня 2017 року                                                                                                                                                     № 149

 

Про нагородження похвальними
листами «За високі досягнення у навчанні»
учнів 2-8 та 10-х класів

         Враховуючи результати річного оцінювання, поведінку та активну участь у життя класу та рішення педагогічної ради від 26.05.2017 року (протокол № 6)

НАКАЗУЮ:

Нагородити похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» учнів 2-8 класів та 10-х класів таких учнів:

2 - А клас 

  1. Адамовську Маргариту Анатоліївну
  2. Баб’яр Єву Дмитрівну
  3. Бржиську Анастасію Андріївну
  4. Гавдяк Андріану Іванівну
  5. Кравчук Аліну Камаладінівну
  6. Лещишина Мартина Ігоровича
  7. Лукіянця Вадима Андрійовича
  8. Марцінковську Анастасію Михайлівну
  9. Ощипко Аліну Русланівну
  10. Синицьку Лілію Олегівну
  11. Сисак Анастасію Іванівну
  12. Цибульську Дарію Сергіївну

2 - Б клас

  1. Андрушківа Андрія Тарасовича
  2. Биць Аліну Віталіївну
  3. Бойко Анну Іванівну
  4. Димарецьку Евеліну Андріївну
  5. Забіяку Яну Ігорівну
  6. Лютак Марію Володимирівну
  7. Похилу Анастасію Олександрівну
  8. Пуківську Вікторію Олегівну
  9. Рубан Вероніку Ростиславівну
  10. Серединську Юліану Олександрівну
  11. Топилко Іванну Ігорівну
  12. Фільварську Яну Михайлівну

2 – В клас

  1. Гаврилка Сергія Ярославовича
  2. Желізко Юстину Андріївну
  3. Козак Анастасію Володимирівну
  4. Медведенко Поліну Борисівну
  5. Мельник Діану Петрівну
  6. Омельчук Яну Ігорівну
  7. Пушкар Анастасію Василівну
  8. Савочкін Роман Вікторович
  9. Хлистун Роксолану Русланівну
  10. Шамрай Аріну Євгенівну

3 - А клас

  1. Богай Анастасію  Степанівну
  2. Вербіцького Владислава Сергійовича
  3. Вербіцького Дмитра Сергійовича
  4. Дзюрбеля Володимира Андрійовича
  5. Нестеренко Софію Віталіївну
  6. Олійник Тетяну Михайлівну
  7. Олішевську Ангеліну Русланівну
  8. Пастернак Анну Марію Борисівну
  9. Способця Максима Андрійовича
  10. Суху Соломію Андріївну
  11. Тешнер Поліну Ігорівну
  12. Уланівську Мар’яну Володимирівну

3 – Б клас

  1. Гаврилюк Яну Володимирівну
  2. Джиджору Єлизавету Ростиславівну
  3. Кабанову Єлизавету Петрівну
  4. Левчук Юлію Юріївну
  5. Лесишина Андрія Івановича
  6. Марищак Анну Геннадіївну
  7. Мартинюк Софію Володимирівну
  8. Шлюсар Софію Іванівну

4– А клас

  1. Багмет Єву Анатоліївну
  2. Галабіцького Романа Олександровича
  3. Кірею Богдана Олеговича
  4. Козак Анастасію Віталіївну
  5. Лісовського Віталія Володимировича
  6. Миндзів Анну Теодорівну
  7. Никитюка  Арсена Андрійовича
  8. Пецко Ірину Тарасівну
  9. Полотнянко Наталію Ігорівну
  10. Савків Любов Тарасівну

4 – Б клас

  1. Блащака Петра Олександровича
  2. Грех Вікторію Петрівну
  3. Гричух Христину Андріївну
  4. Кобильник Катерину Володимирівну
  5. Лазар Юлію Юріївну
  6. Личук Ірину Андріївну
  7. Личука Олександра Миколайовича
  8. Малець Камілу Андріївну
  9. Мосулу Устима Назаровича
  10. Ніхотіну Анастасію Вікторівну
  11. Осадчук Аліну Володимирівну
  12. Савчука Олексія Самвеловича
  13. Смеречинського Матвія Андрійовича
  14. Сокол Ярину Романівну
  15. Чайка Тетяну Василівну

5 – А клас

  1. Банах Ангеліну Сергіївну
  2. Мельничук Вікторію Мар’янівну
  3. Привроцьку Анастасію Віталіївну
  4. Пуківську Анастасію Олегівну
  5. Сидорук Катерину Федорівну
  6. Хому Зоряну Михайлівну

5 – Б клас

  1. Зарицьку Анастасію Георгіївну
  2. Ліщинську Софію Володимирівну  
  3. Малинич Анастасію Олегівну
  4. Черник Ірину Андріївну

 5 – В клас

  1. Дутчак  Сніжану Ігорівну
  2. Медвідь Юлію Юріївну
  3. Сосновську Анастасію Олегівну

6-А клас

  1. Карогодіна Анастасія Сергіївна

6 – Б клас

  1. Гричух Софію Андріївну
  2. Дзиґу Софію Володимирівну
  3. Желізко Святослава Андрійовича
  4. Пинду Ярину Ростиславівну
  5. Попіль Анастасію Казимирівну
  6. Решетуху Ярину Павлівну
  7. Сарновську Тетяну Василівну
  8. Суконніка Миколу Миколайовича

6 – В клас

  1. Куницьку Тетяну Василівну
  2. Несторяк Софію Михайлівну
  3. Стравського Андрія Володимировича
  4. Шевчук Вікторію Максимівну

7 – А клас

  1. Канічук Софію Ігорівну
  2. Ковдриш Анастасію Сергіївну

7 – Б клас

  1. Микитишина Артема Павловича
  2. Сапужак Божену Андріївну

7 – В клас

  1. Ірзу Мар’яну Сергіївну
  2. Михайлишин Ірину Андріївну
  3. Мукана Павла Ігоровича
  4. Назарову Тетяну Олександрівну
  5. Нужну Катерину Сергіївну
  6. Петрушку Христину Андріївну
  7. Строк Юлію Петрівну
  8. Чеченюка Миколу Олександровича

8 – А клас

  1. Гумен Соломію Володимирівну
  2. Левчук Анастасію Юріївну

8 – Б клас

  1. Григорчук Марту Олегівну
  2. Гуменюк Христину Богданівну

8 – В клас

  1. Сарапука Олега Ігоровича

10 – А клас

  1. Галабіцьку Діану Олександрівну
  2. Мандзин Мар’яну Ігорівну
  3. Мариніна Івана Павла Ігоровича
  4. Рейко Анастасію Василівну
  5. Шайнюк Яну Андріївну

10 – Б клас

  1. Осмачко Яну Юріївну
  2. Полотнянко Христину Ігорівну
  3. Шимко Анастасію Володимирівну
  4. Шкіпора Владислава Валерійовича

 

Директор школи                                                         П.І.Поврозник 

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями
 аа 

Загальні новини
Авторизація