Зустріч у консультаційному центрі МБФ «Дар життя» 10-Б клас

05.03.2024   Administrator   Категорія: Тренінги

З метою становлення ціннісних орієнтацій старшокласниць, розвитку загальнолюдських моральних якостей, усвідомленості у прийнятті важливих рішень учні 10-Б класу завітали в Тернопільський консультаційний центр МБФ "Дар життя". Психологинею-консультантом організації Ларисою Стадник проведено цікаву просвітницьку бесіду з біоетики про цінність і неповторність життя, розвиток немовляти, про роль і значення сім'ї для дитини, виклики у юному віці. Підлітковий вік - це час швидких та важливих змін, як фізіологічних так і моральних. Це час, коли дитина перетворюється на молоду людину, формується характер, моральні цінності та соціальне сприйняття навколишнього світу.

Учні отримали цінні життєві поради, відео-уроки, відповіді на запитання. Дізналися як цінувати та любити себе, як відбувається зародження нового життя та  багато іншої корисної інформації.

Біоетика Просвітницька Бесіда Підлітки