Заняття з елементами тренінгу «Мій клас. Живемо і працюємо разом»

31.01.2020   Administrator   Категорія: Тренінги

Заняття з елементами тренінгу «Мій клас. Живемо і працюємо разом» відбулося у 2-А класі. Заняття проведено з метою навчання учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій, сприяння поліпшенню психологічного клімату в класі, налагодженню доброзичливих стосунків, згуртуванню колективу, щоб виховувати в учнів повагу одне до одного, відповідальність за власні слова та вчинки. Практичним психологомпід час заняття були використані такі вправи: «Павутинка», «Встаньте ті, хто…», «Віддзеркалювання», «Комплімент»,руханка «Якщо весело живеться», творчі завдання «Валіза чемності» та «Футболка». Виконуючи завдання «Футболка», кожна дитина на папері створила дизайн власної футболки, стараючись виразити таким чином власну індивідуальність.