Заняття «Те, що руйнує особистість. Лихослів’я» 6-В клас

14.02.2022   Administrator   Категорія: Тренінги

З метою виховання у підлітків особистої відповідальності за власні слова та вчинки, формування життєвих цінностей та навичок безпечної поведінки у 6-В класі відбулося інформаційно-профілактичне заняття з Юрієм Мамусом, представником громадської організації «Успіх» на тему: «Те, що руйнує особистість. Лихослів’я».

Вході уроку учні отримали цікаву інформацію, спілкувалися, переглянули документальний фільм "Вода",  відео «Бумеранг добра», дізналися формулу, яка відображає структуру формування особистості та наслідки, вплив вибору людини на її життєвий шлях.

Такі заняття мотивують школярів навчитися взаємодіяти з однолітками на засадах поваги та довіри, спонукають брати відповідальність на себе — тобто набувати соціальних та вольових soft skills, необхідних зараз і в майбутньому.