Уроки з правил безпеки у 1-Б класі

12.05.2021   Administrator   Категорія: Тренінги

У 1-Б класі проведено цикл просвітницько-профілактичних занять для дітей з безпечної поведінки за матеріалами курсу  «Попередження, виявлення та реагування у випадку сексуального насильства над дітьми» від МБО "Служба порятунку дітей" www.savechild.com.ua

Теми занять: «Правила безпеки. Безпечні та небезпечні дотики», «Неважливо, хто торкається», «Безпечна поведінка з незнайомцями», «Розкажи дорослому».

В ході занять, граючись, переглядаючи мультфільми, створюючи книжечки, розмальовуючи, обговорюючи діти отримали знання про безпечні та небезпечні дотики. Засвоїли правило: «Кричи. Біжи. Розкажи». Зрозуміли, що таємниці бувають приємними та неприємними. Визначили, до кого можна звертатися за допомогою у випадку небезпеки. Навчалися навичкам активної відмови у разі виникнення небезпечної ситуації. Вивчили правило безпеки «Бити не можна», ділилися своїми думками та історіями тощо.