Профорієнтація у 9-х класах. Уроки з основ здоров'я

06.03.2024   Administrator   Категорія: Тренінги

28 лютого 2024 року відбулися профорієнтаційні тренінги організовані вчителем географії та основ здоров’я Марією Степанівною Смолярською у рамках співпраці з головою ГО АТОМ Іриною Яремчук та з метою допомоги у визначенні з вибором майбутньої професії учнів 9-х класів.

На тренінгах учні отримали нові знання про тверді та гнучкі вміння, вплив психологічних особливостей, типу темпераменту на успішність у тій чи іншій сфері діяльності, визначали основні риси своєї особистості, працювали з формулою та алгоритмом вибору професій.

Такі тренінги є важливим кроком на шляху до осмисленого професійного вибору. Сподіваємось і в подальшому проводити спільні просвітницько-профорієнтаційні заходи з використанням сучасних методів та прийомів роботи, спрямованих на формування готовності до свідомого вибору професії в учнівської молоді нашого закладу.

Профорієнтаційна Робота Основи Здоров’Я