Національний антибулінговий урок

02.10.2023   Administrator   Категорія: Тренінги

Учні 5-Б, 6-Б та 6-Г класів нашої школи долучилися до ІV антибулінгового уроку. На уроці, проведеному на основі матеріалів розроблених командою Громадської організації «Не цькуй», учні відновили в пам’яті знання про булінг, кібербулінг, його причини, види та наслідки. Переглянули тематичну презентацію, розібрали запропоновані життєві приклади та ситуації, вчилися відрізняти конфлікт від цькування. Розмірковували, малювали, виконували вправи на згуртування колективу з використанням паперових серветок, творче завдання «Життєвий бумеранг». Обговорили правила поведінки в суперечці, як захистити себе, розглянули способи подолання цькувань, пригадали до кого можна звертатися за допомогою. Дякуємо авторам проєкту ГО «Не цькуй» за інтерактивні та корисні матеріали.

#антибулінговий_Урок_2023 #нецькуй