«Акція 16 днів проти насильства» у 8-Б, 10-А, 10-В класах

10.12.2021   Administrator   Категорія: Тренінги

6 грудня практичним психологом школи проведено гру «Аукціон правил безпечної поведінки» у 8-Б класі. Ця гра є практичним інструментом, який допомагає дітям здобути знання, вміння та навички, необхідні для подальшого безпечного самостійного життя.

У 10-В класі проведено урок з елементами тренінгу «Маршрут безпеки». В ході уроку учні переглянули відео, присвячені тематиці з питань профілактики захворювання на СНІД, визначилися з міфами та фактами стосовно проблеми, дізналися шляхи передачі небезпечної інфекції та способи уникнення зараження, виконали  вправи «Клякса» та «Як не заразитися».

7 грудня у 10-А класі проведено урок «Гендерні стереотипи. Дискримінація». На уроці були переглянуті відеоролики, виконали вправу «Мікрофон», гру «Справжній чоловік», «Справжня жінка», «Міф чи правда».