Зустріч з представниками ювенальної превенції

14.09.2021   Administrator   Категорія: Заходи

Тиждень протидії  цькування (булінгу) розпочався із зустрічі з представниками ювенальної превенції. Інспектор ЮП Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області старший лейтенант поліції Федоришин Уляна Петрівна та начальник УКЗ ГУНП в Тернопільській області підполковник поліції Кутний Зіновій Іванович провели цікаву, пізнавальну, інформативну бесіду з учнями 7 та 8 класів нашої школи. Під час якої були обговорені теми шкільного булінгу, прав та обов’язків дітей, протидії злочинності. Після розповіді учні мали змогу поставити запитання, які виникали в них під час розмови, а представники правоохоронних органів з радістю відповідали на них.  Правопросвітницькі заходи спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нульової толерантності до явища булінгу.

Булінг Тиждень Протидії Булінгу Ювенальна Превенція