Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу - 2021

18.09.2021   Administrator   Категорія: Заходи

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Тернопільській спеціалізованій школі I-III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов протягом 13 – 17 вересня 2021 року педагогом-організатором та класними керівниками організовано та проведено ряд цікавих та корисних заходів. А саме:

• Бесіда з елементами тренінгу в 4-А, 4-Б, 4-В класах на тему «З яких слів потрібно почати діалог під час цькування в школі»
  • Конкурс малюнків «Зупинемо булінг разом», бесіда «Давайте дружно жити» (5-А, 5-Б, 5-В)
  • Тренінг-виховна година «Що потрібно зробити, щоб світ став добрішим...», сторітелінг «Зупиніться! Моя історія про булінг та кібербулінг» - для учнів 7-А, 7-Б, 7-В класів
  • Ситуаційно-рольова гра «Життя без насильства», тренінг «Зупини цькування!» (8-А,8-Б, 8-В)
  • Урок-дискусія у 9-А, 9-Б класах на тему «Булінг та його прояви»

Проведені заходи були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінгу» і його різновиди, відповідальність за вчинення, протидію та профілактику цього явища в школі.

Тиждень Протидії Булінгу Стоп Булінг