Стоп булінг

19.09.2019   Administrator   Категорія: Заходи

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області провели для учнів нашої школи бесіду на тему: «Стоп булінг».

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

Метою бесіди стало формування серед школярів толерантного ставлення один до одного, роз’яснення їм негативних наслідків булінгу як для самих жертв, так і для кривдників.

Працівники юстиції розповіли школярам, як розпізнати булінг, куди звертатися за допомогою, як діяти різним сторонам конфлікту – жертві, агресору, свідкам.

З проведеної бесіди юні слухачі дізналися, як відрізнити цькування від звичайного конфлікту, як мирно врегулювати непорозуміння, як реагувати на цькування свідкам, та яка відповідальність передбачена за вчинення булінгу чи неповідомлення про такі факти.