Майстерня "Я"

18.09.2020   Administrator   Категорія: Заходи

Продовжуються заняття за апробаційними інформаційно-методичними матеріалами навчального семінару «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для початкової школи. З метою попередження негативних явищ серед молодших школярів практичним психологом Думанською Наталією Олександрівною в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу проводилися години спілкування з школярами. У 1-В, 2-А та 3-В класах відбулися заняття на теми: «Я - поважає власне тіло», «Я - піклується про себе», «Я - має секрети». На уроках дітки з величезним задоволенням виконували різноманітні цікаві інтерактивні вправи та завдання. Здобувачі освіти знайомилися з найоптимальнішими способами поведінки у типових, але потенційно небезпечних ситуаціях, розвивали почуття відповідальності за свої вчинки та зрозуміли, що не всі секрети бувають хорошими.