Я маю право

06.09.2019   Administrator   Категорія: Заходи

05.09.2019 р. і 06.09.2019 р. нашу школу відвідали начальник відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Мулик Петро Ігорович та заступник начальника управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Коваль Юрій Олегович. В рамках тижня правових знань, вони провели для учнів бесіду на тему «Я маю право», з метою донести до дітей їх права та обов’язки. Під час бесіди школярі охоче дискутували про такі важливі теми, як булінг, права та обов’язки учнів у школі, фізичне і психологічне насильство. Петро Ігорович та Юрій Олегович не лише проінформували дітей про їхні права, а й розповіли як ці права захищати. Дали чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли ці права порушують, роз’яснили особливості настання відповідальності за конкретні діяння. Окрім того, фахівці розповіли про Конвенцію ООН з прав дитини та її основні засади. Під час бесіди школярі були активними, задавали багато питань.  Завдяки проведеній дискусії учні зрозуміли, що поряд із правами потрібно дотримуватися ще й правил та обов’язків. Зокрема, поводити себе так, щоб своєю поведінкою не порушувати права інших людей.