Флешмоб «Ми проти насильства!"

10.12.2021   Administrator   Категорія: Заходи

Сьогодні багато дітей і дорослих стикаються з насильством у сім'ях. Це може негативно позначитися на їхньому подальшому житті, тому треба протидіяти таким явищам. Не варто мовчати, необхідно говорити про проблему насильства як постраждалим, так і всьому суспільству. Адже у більшості випадків ця проблема є прихованою, в першу чергу, в силу ментальності наших громадян, через їх невпевненість і страх розповісти іншим про те, що вони стали жертвою насильства.

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, в закладі освіти проведено чимало заходів на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства. Разом із учнівським самоврядуванням було організовано флешмоб «Ми проти насильства! Ми за добро та любов». Метою якого було  привернути увагу учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї. Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.