Булінг, насилля, відповідальність за протиправні дії

29.11.2023   Administrator   Категорія: Заходи

В рамках заходів 16 днів проти насилля у 6-Г клас з профілактичною метою були запрошені шкільні офіцери поліції.

Під час спілкування правоохоронці нагадали школярам, як протидіяти булінгу та уникати конфліктних ситуацій з однолітками, як налагоджувати відносини та не стати жертвою цькування.

Поліцейські розповіли про існуючі види відповідальності: кримінальну та адміністративну; пояснили з якого віку настає кожна з них та навели кілька прикладів, коли за вчинки неповнолітніх відповідали їхні батьки.

Також поліцейські зазначили, що насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У залежності від того, в яких формах вчиняється, його поділяють на:

• фізичне;
  • психологічне;
  • сексуальне;
  • економічне.

За розбудову безпечного та комфортного середовища відповідальні усі.

Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

16 Днів Проти Насильства Булінг Стоп Булінг