Акція "16 днів проти насильства"

23.12.2022   Administrator   Категорія: Заходи

За традицією 25 листопада у нашій школі відбувся старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги учнів, вчтелів, батьків до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення.

Учні нашої школи активно приєдналися до участі в Міжнародній акції. Проведено низку тематичних виховних заходів, бесід та інтерактивних занять, а саме:

• Створення та розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів профілактичного змісту у вигляді буклетів на тему насильства та прав людини;
  • Випуск стіннівки «Ні жорстокому поводженню з дітьми!» та "Ось тобі моя рука";
  • Створення галереї висловів "Ми проти насилля";
  • Організація відеопривітання "Волонтер - людина честі";
  • Створення лепбуку "Міфи та правда про СНІД";
  • Розроблення онлайн-презентації "Великі права маленької людини";
  • Виставка дитячих малюнків "Дитяче мистецтво проти насилля".

Проведені заходи, стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків. Акція закінчилась, але робота в цьому напрямку триватиме.