Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

02.03.2021   Administrator   Категорія: Антибулінгова політика школи

Учні, вчителі, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомляти директора закладу освіти про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

Зразок заяви

Директору
(прізвище, ім’я, по батькові заявника)
(адреса проживання)
(контактний телефон)

Зміст заяви викладається довільно.

В заяві повідомляється про випадки булінгу (цькування), а саме обставини, місце, час та яким чином здійснювався булінг (цькування).

Вказується відомості про потерпілого (жертви булінгу), кривдника (булера), спостерігачів (за наявності).

__________                                                                     __________

(дата)                                                                                                                                       (підпис)