Оголошення про конкурс на посаду педагога-організатора

14.02.2019   Administrator   Категорія: Наявність вакантних посад

Назва закладу:Тернопільська спеціалізована школа I-III  ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Місце знаходження закладу: м.Тернопіль, вулиця Камінна, 2.

Назва посади:  педагог-організатор.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду педагога-організатора може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту, а також організаторські здібності та фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Вид трудового договору: безстроковий трудовий договір – 0,5 ставки, тимчасово на період перебування у відпустці по догляду за дитиною – 0,5 ставки.

Режим роботи: 40-годинний робочий тиждень відповідно до графіку, затвердженого директором школи.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників    установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007р. № 643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до  тарифної ставки», наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення   заробітної плати працівників освіти».

Строки подання документів: 15.02.2019р. - 06.03.2019р.

Адреса, за якою здійснюється прийом документів:

м.Тернопіль,вулиця Камінна 2, канцелярія школи, у робочі дні з понеділка по п’ятницю з 10 до 16 год.

Перелік  обов'язкових документів,  які подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі.

2. Копія  паспорта громадянина України.

3. Ксерокопії документів про освіту з додатками;

4. Копія трудової  книжки (при наявності);

5. Копія атестаційного листа (для тих, хто атестувався протягом попередніх п’яти років).

6. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

7.  Заповнена особова картка (форма П-2) з відповідними додатками.

8. Копії інших документів, що надають законні переваги.

9. Згода на збір та обробку персональних  даних.

Дата ознайомлення учасників конкурсу із школою, педагогічним колективом та представниками батьківського та учнівського самоврядування:  14 березня 2019 року о 15 год.

Дата засідання конкурсної комісії для проведення співбесіди з учасниками конкурсу: 19 березня 2019 року о 15 год. у кабінеті № 311.

Директор школи                                               П.І. Поврозник

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями