Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо – юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці 2020»

19.11.2020   Administrator   Категорія: Новини

Щорічний конкурс дитячо– юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці» проводився за літературним та мистецьким напрямками з метою формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, патріотичного виховання та привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення, а також виявлення обдарованих дітей і сприяння подальшому розвитку та підтримки юних талантів.

Учні 11-А класу Ковдриш Анастасія, Снітинський Вадим, Палій Ірина під керівництвом Шмир О.З. стали переможцями та отримали дипломи І ступеня у номінації «Відеоролик». Їхня робота «Схаменіться, залиштесь добрими людьми…» візьме участь у Всеукраїнському етапі Конкурсу.

Бажаємо успіхів!