Вітаємо з перемогою у проекті "GoCamp 2017"

03.02.2017   Administrator   Категорія: Happy English

Раді повідомити, що Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов стала фіналістом проекту "GoCamp 2017"  та цього літа буде проводити пришкільний мовний табір. Це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська, німецька, та французька. Протягом трьох тижнів табору діти зможуть взяти участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватися англійською з іноземними волонтерами та відпочити. Місія "GoCamp 2017" виховати нове всебічно розвинене та освічене покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття; надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів.