Camp - 2024

17.06.2024   Administrator   Категорія: Happy English

З 04.06.2024 по 14.06.2024 на базі Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов функціонував пришкільний літній мовний табір «Summer Fun», метою діяльності якого було створення середовища та умов для заохочення учнів до вивчення іноземних мов та якісне навчання дітей іноземних мов у контексті європейської інтеграції України, організації дозвілля дітей та сприяння розвитку їх соціальної активності. Головними завданням вчителів було показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання іноземної мови, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших умовах та галузях;  збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров'я;  розвиток природних нахилів і здібностей.

Цьогоріч у таборі працювало 12 вчителів англійської мови, 1 вчитель польської мови, 1 вчитель німецької мови та 2 вчителі фізкультури, а також більше 170 учнів з 2 по 7 клас. Щодня діти мали різноманітні активності англійською, польською, німецькою мовами, а також веселі та пізнавальні ігри, квести, конкурси та змагання, ну і звичайно пісні та танці. Пришкільний літній мовний табір «Summer Fun» дозволив нашим учням активно та з користю розпочати  літні канікули.

Літній Мовний Табір