Camp - 2023

29.06.2023   Administrator   Категорія: Happy English

Для учнів 2-7 класів нашої школи канікули розпочались весело та активно. Адже, цьогоріч для них відкрив свої двері літній пришкільний мовний табір Summer Fun.  Це дало чудову можливість дітям знайти нових друзів, весело та цікаво провести час, вивчити іноземну культуру, вникнути в неї, звикнути до самостійності, навчитися взаємовиручці та роботі в команді. Але головною перевагою такого проведення часу стало вивчення мови в ігровій формі. Дітвора не сиділа за підручниками, а під час активного відпочинку з піснями та танцями, на вулиці та в приміщені черпала корисні знання. Кемпери мали заняття з англійської, німецької та польської мов, засобами неформального навчання. Веселі ігри, танцювальні флешмоби, пізнавальні квести, начальні проєкти та наукові експерименти, майстерки та заняття в басейні, а головне багато спілкування іноземними мовами та веселощів дало можливість нашим дітям розпочати літо на позитиві та з користю!

Camp