Про проведення вакцинації проти поліомієліту

26.11.2015   Administrator   Категорія: Здоров'я - понад усе!

   Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я від. 09.10.2015 №671 "Про затвердження плану заходів Міністерства охорони здоров'я України з імунізації населення від поліомієліту на 2015 рік", листа Міністерства охорони здоров’я України 16.10.2015 № 05.02-13/32968 стартує перший туру додаткової імунізації проти поліомієліту.
   Додаткова трьохтурова імунізація розпочинається у відповідь на спалах поліомієліту, який зафіксовано в Україні та підтверджено Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Центром з контролю та профілактики захворюваності США – найбільшими світовими організаціями, які ведуть нагляд за поліомієлітом. Міністерство охорони здоров’я України розробило інформаційного листа для регіональних підрозділів з питань охорони здоров’я з рекомендаціями щодо проведення додаткової імунізації. Згідно цього листа передбачено:
   - проведення трьох раундів імунізації в національному масштабі з використанням оральної полівакцини (ОПВ) для усіх дітей віком від 2 місяців до 6 років. У третій раунд буде включено дітей віком до 10 років.
   - діти, які не отримали жодної дози вакцини проти поліомієліту до моменту проведення додаткової вакцинації, отримують першу дозу інактивованої поліомієлітної вакцини (ІПВ), та можуть бути далі вакциновані ОПВ не раніше ніж через 14 днів після отримання ІПВ.
   - діти, які раніше отримали щонайменше одну дозу ІПВ (окремо чи в складі комбінованих вакцин або ОПВ) більше ніж 14 днів тому, повинні отримати ОПВ в рамках раундів вакцинації ОПВ незалежно від часу отримання останньої дози.
   - тривалість першого раунду вакцинації ОПВ складає 3 тижні, наступних раундів вакцинації (другого та третього) – 2 тижні. Інтервал між раундами вакцинації ОПВ складає один місяць (30 діб). Відрахування інтервалу між раундами відбувається від останнього дня попереднього раунду вакцинації ОПВ.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями