Flex-історія: Лист із Монтани [2]

21.10.2015   Administrator   Категорія: Hello, America!

Привіт! З Вами знову Дарина Решетуха…Сьогодні я хочу поділитись тим, як у моїй школі проходив Homecoming Week. Хоумкамінг - традиція в американських школах. Зазвичай це спортивні та культурні заходи, а також парад вулицями міста та танці. Homecoming не слід плутати з Prom, так як вони відбуваються у різні пори року - хоумкамінг осінню, пром - весною.
У моїй школі окрім вище сказаного також існує традиція тематичних днів:
Понеділок: Bison spirit. Одяг із символікою школи.

Вівторок: Twin Day. Усі одягають одинакові костюми.

Середа: Not match Day. На вас те, що ніколи не одягнули б разом.
Четвер: Classy Day. Класичний одяг, тобто плаття та костюми.
П'ятниця: Superhero Day.  Костюм чи одяг із супергеройською символікою.

Окрім цього у четвер у нас була Royalty assembly. Шоу, де ви вибираєте короля та королеву Homecoming week.
  А в п’ятницю - Pop Assembly, де відбулись показові виступи шкільних клубів та спортивних секцій. Найбільше мене вразили черлідери. Це було справді неймовірно.

Після цього - барбек’ю перед школою.

Кожен міг пограти гру зі своїм улюбленим вчителем і «змусити його страждати»… Жартую…
   Суть гри: на землі стоїть невеликий басейн із водою, над ним - перекладина, на яку сідає учитель. Перекладина опускається і вчитель летить у воду, коли учень попадає у ціль. Отже, учень купує тенісний мячик (1$) і намагається попасти в ціль. Якщо ж ти просто хочеш опустити перекладину - плати 20$.
   Після барбек’ю був парад, на який я поїхала разом із своїми друзями.

А увечері - гра, американський футбол  та танці, які закінчились о 23:00.

Наскільки це був надзвичайно позитивний і емоційний тиждень!!! Я надіюсь, що коли повернусь в Україну, ми зможемо зробити щось схоже у нашій школі.
   І ще…Якщо хтось хоче відчути атмосферу шкільних танців так, як в американський фільмах, ось вам трішки музики:

• R. City - Locked away
  • Silento - Watch me
  • Ryan Lewis - Can't hold us
  • I Heart Memphis - Hit the Quan
  • Beyonce - All the single ladies

Цікавим фактом є те, що тут кожен знає рухи із музичних кліпів. Тож коли грає якась широко відома пісня, усі танцюють одинаковий танець.
   Також популярним є line dance. Спробуйте зробити це зі своїми друзями - веселощі гарантовані!!!