Захоплююча мандрівка учнів 7-А класу

22.04.2024   Administrator   Категорія: Не тільки навчаємось, а й відпочиваємо

Минулої суботи, ми відвідали Рівненщину, а саме  Тараканівський форт та Рівненський зоопарк. Спочатку ми були на екскурсії фортом, нам розповіли його історію та легенди. Приїхавши туди, ми одразу помітили величезну стіну, яка простягалась усе далі і далі стежкою. Екскурсовод розповіла, що на даний момент є лише один вхід у форт, хоча колись їх було безліч. У той час подбали про те, щоб фортеця була добре замаскована від ворогів, тому навіть зараз її важко розгледіти у заростях лісу. Слідуючи за екскурсоводом потаємними ходами, ми помічали багато пасток і занурювались у той час. Наступною нашою зупинкою був Рівненський зоопарк. Тваринний світ різних країн зачаровував нас, ми дізнались багато нового. Деяких тварин ми раніше бачили тільки на фотографіях, але цього разу нам випав шанс побачити їх вживу. Після цієї подорожі в нас залишилися тільки чудові спогади,сотні фото та лише найкращі враження про проведений час з класом.

Екскурсії Тараканівський Форт