"Найбільший урок у світі" від AIESEC: Як це було

23.04.2024   Administrator   Категорія: Міжнародне співробітництво

"Найбільший урок у світі" - це всесвітня ініціатива, що має на меті провести ознайомити дітей у всьому світі із Глобальними Цілями сталого розвитку.

Дитячий фонд ООН UNICEF реалізовує цю ініціативу в Україні з 2015 року, у партнерстві з іншими громадськими та молодіжними організаціями. У 2021 році до реалізації проєкту долучився AIESEC в Україні.  Проект сприяє підвищенню обізнаності про глобальні проблеми, мотивує бути активними, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «AIESEC в Україні» в рамках Всеукраїнської ініціативи «Найбільший урок у світі провела 18-19 квітня 2024 року «World’s largest lesson» для учнів 7-9 класів нашої школи. Амбасадори «AIESEC в Україні» цього року обговорювали з учнями тему якісної освіти. Учасники ініціативи дискутували про проблеми освіти в Україні та в світі в цілому, а також спільно, працюючи в групах шукали можливі варіанти вирішення актуальних проблем сучасної освіти.

Оон Unicef Aiesec