Міжнародний проект "Once upon a time"

04.12.2017   Administrator   Категорія: Міжнародне співробітництво

З 25.12.2017р. по 02.12.2017р. учні та вчителі нашої школи брали участь у проекті "Once upon a time" в рамках програми Erasmus +, молодіжного обміну між молоддю України, Польщі та Словаччини. Учасники проекту: 

1. Заверуха Наталя Броніславівна (вчитель англ.мови)
2. Погоріла Оксана Іванівна (заступник директора школи з навчально-виховної роботи, вчитель англ.мови)
3. Нечипорук Аліна (10-А клас)
4. Стрелецький Арсен (10-А клас)
5. Гуменюк Адріана (10-А клас)
6. Геряк Валентина (10-А клас)
7. Ткачук Павло (10-А клас)
8. Боднарчук Віктор (10-А клас)
9. Ткачук Вікторія (10-А клас)
10. Бучко Анастасія (10-А клас)
11. Лупійчук Святослав (10-А клас)
12. Голечик Владислав (10-А клас). 

Початку проекту передував насичений пошуковою роботою учасників період, протягом якого ми дізнались багато про звичаї, традиції та словянські обряди. Цікавими були і легенди, які ми готувались інсценізувати. Ну і звичайно ж підготовка до нашого українського вечора, на якому ми хотіли гідно представити Україну, наше місто і школу.

Слід відмітити, що даний проект був організований товариством «Порозуміння поколінь» (м.Славков, Польща), з яким наша школа співпрацює уже четвертий рік. Проект проходив у Поронін, чудовому мальовничому селі поруч із Закопаним. Його учасники зустрілись, щоб співпрацювати у дружній інтернаціональній команді, здобути нові знання, подружитись і найголовніше – виконати програму проекту «Once upon a time». Усі ми маємо свої пристрасті та хоббі, які постійно удосконалюємо. Але сучасна дійсність є такою, що ми дуже часто забуваємо про нашу культуру, історичну спадщину, традиції та наше походження. Активна молодь не може стояти осторонь від цих проблем. Тому це стало початком зародження спільної праці учнів та студентів з Словаччини, Польщі і України. Головна ідея полягала в тому, щоб поглибити та отримати знання про нашу культуру, а також встановити міжкультурний діалог, підвищити рівень обізнаності про культурну ідентичність та стати більш відкритим і толерантним до нашої спадщини, а також до самих себе. Обрані теми були пов'язані з польськими, словацькими та українськими легендами, а також із слов'янськими традиціями та звичаями ...
Програма обміну була дуже насиченою – організована велика кількість заходів, тематичні семінари, пов'язані з основними темами - легендами та слов'янськими традиціями. Окрім цього, незабутні фотосесії, які допомогли нам досягнути головного результату проекту. Також ми взяли участь у міській грі - квесті в Закопане, співпрацювали з молодшими друзями з місцевої школи в Nowe Bystre під час міжкультурної вечірки та вечора легенд …
Протягом 8 днів нашого молодіжного обміну ми почерпнули багато нового про нашу культуру, а також культуру місцевого краю. Нами були створені власні оригінальні легенди та публікацію "Одного разу: літопис слов'янських земель", яку можна переглянути за посиланням: Once upon a time the chronicles of slavic lands 

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями