Міжнародні іспити з німецької мови Goethe

03.06.2016   Administrator   Категорія: Міжнародне співробітництво

Вітаємо з успішною здачею міжнародних іспитів з німецької мови Goethe-Zertifikat А1 Fit in Deutsch 1 та Goethe-Zertifikat А2 Fit in Deutsch 2 учнів нашої школи!
   Усі 28 учнів 7 - 9 класів, які у травні цього року складали екзамени, не тільки підтвердили рівень володіння мовою А1 та А2 за шестиступеневою шкалою вмінь і навичок Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (ЗЄР) й отримали міжнародні сертифікати мовного іспиту з німецької мови Goethe-Zertifikat А1 та Goethe-Zertifikat А2; але й показали високі результати: "добрий" - восьмеро учнів і дев’ятнадцятеро отримали "відмінно".
   Отож, ще раз вітаємо з найкращим результатом таких учнів 7-х класів: Денис Марію, Дударя Антона, Глиняну Настю, Гумен Соломію, Коломийчука Дениса, Левчук Настю, Мандзина Віталія, Мидзин Віту, Остапіва Владислава, Пинду Богдана, Русіну Каріну, Сарапука Олега, Захарію Дениса; учнів 8-х класів: Лупійчука Святослава, Смірнову Настю та учнів 9-х класів: Галабіцьку Діану, Лінчевську Олесю, Мандзин Мар’яну та Мариніна Івана Павла!
   Як нагороду учні отримали подарунки від Гете-Інституту: спортивні сумки та браслети.