Першовересневе свято 2015

09.09.2015   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Так сонячно , ясно довкола,

І тануть хмаринки вгорі .

До школи , до школи , до школи

Сьогодні  прийшли  ми усі.

День знань – це перший дзвінок і хвилювання, море квітів і білих бантів. Це  довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг. Ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст  розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Незвичайним  і захоплюючим  було  1 вересня  для  першокласників  Тернопільської  спеціалізованої  І-ІІІ ступенів  школи  № 5.  Їхнє  свято  розпочалось  з  Театрального  майдану , де  вони   разом   з своїми  першими  вчителями  та  казковими  героями  символічно  прощалися  з  дитинством.  Дітлахи  грали  в цікаві  ігри ,розгадували  загадки ,брали  участь  у різноманітних  конкурсах  разом  з кумедними звірятами і  чарівними феями.

Наприкінці  забави   малюки  утворили  казковий  поїзд,  на  якому  відправились  у  Країну  Знань.

Шкільна  родина  радо  зустріла  своїх  нових  мешканців .  Під веселу  музику  козацького  маршу  першокласники крокували  шкільним  подвір’ям. Це  свято  надовго  залишиться у  їхній  пам’яті  ще й  тому, що  саме   цього  дня    у небесну  синь  , на  жовто-блакитних  кульках , піднялись  голуби  миру  , які  першачки  зробили  своїми руками . На  кожному  голубі  вони  видрукували  своє  побажання  для  воїнів  АТО.

Саме 1 вересня  пролунав для  них  перший  у їхньому  житті шкільний  дзвінок і відбувся  перший  урок , на якому  вони  поринули  у цікавий  шкільний  світ, ознайомилися з першовересневими порадами директора школи та усвідомили  , що  вони  є  справжніми  українцями  своєї  прекрасної  держави. Після  першого  уроку  учні  школи , вже  традиційно, відправились  на Святу Літургію  у  Катедральний  Собор.

Хай вам завжди буде цікаво, легко та радісно бути учнями! Школа – це  велика гра! У ній треба завзято прагнути бути найкращим! Та ми впевнені, що вам все вдасться на «відмінно»! Ласкаво  просимо  у нашу  шкільну  родину ! Більше фотографій можна переглянути тут.