Новий день - новий колір - нові емоції!

19.11.2015   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Понад 20 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою  у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості. У зв’язку з відзначенням Міжнародного Дня та з метою формування у молоді європейських цінностей, поглиблення знань про Європейський Союз, популяризації вивчення європейських мов з 16.11.2015р. по 20.11.2015 р. у нашій школі проходив Тиждень толерантності. Цей тиждень відбувся у нас у рамках певного флешмобу: кожного дня новий колір та нові емоції.

Понеділок – Жовтий колір – День ввічливості

Вівторок – Зелений колір – День усмішок

Середа – Фіолетовий колір – День обійм

Четвер – Білий колір – День примирення

П’ятниця – Червоний колір – День добрих справ

Ці заходи проводилися, щоб навчити дітей ввічливості, доброти, дружності та подарувати їм позитивні емоції.

Також у четвер до нас завітали журналісти. Ознайомитися з їхнім репортажем можна тут: Учні 5 школи кожного дня приходять на навчання у різних кольорах (фоторепортаж)