Зустріч із отцем Олегом [School news]

06.04.2016   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

Щопонеділка у 7-А класі відбувається виховна година класного керівника. Цього разу була своя особливість: до нас прийшов священик – о. Олег ( з церкви Василія Великого, що на Новому Світі). Він говорив з нами про дружбу, розповідав про життєві духовні цінності. Метою його зустрічі з нами було покращення атмосфери у нашому класі, виховання у нас почуття поваги до інших, доброзичливості один до одного. О. Олег дуже гарно і духовно намагався донести, що кожен з нас повинен бути добрішим до своїх ближніх. Ця зустріч позитивно вплинула на атмосферу в нашому класі. Про це свідчать спокій і затишок у нашій класній родині. Він зумів пояснити нам, що добре ставлення один до одного наближає нас до Бога і робить кращим навколишній світ. Ми б хотіли, щоб такі зустрічі продовжувалися і надалі, адже вони вчать нас бути кращими і милосерднішими у стосунках зі своїми однокласниками, друзями, рідними і близькими.

School News