Шевченківські дні у школі

07.03.2015   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

За ініціативою Ковалика Ігоря Михайловича та Вакуленка Дмитра Вікторовича (проект-ініціатива "Громада і місто") у нашій школі проходила виставка мистецьких творів Тараса Григоровича Шевченка - великого сина українського народу. Ця людина, як і кожен з нас являється творцем. Він, за допомогою простих інструментів та великою працею, зумів віднайти той шлях до великого та духовного, до того, чим жив український народ і захоплюється сьогодення.
   Протягом двох тижнів школярі відвідували виставку. Екскурсоводами були учні: Ютовець Тетяна, Черняк Анастасія (9-А), Олійник Олександра (7-В), Кучер Яна, Яценко Настя (9-Б), Суха Кароліна, Коцур Марта, Закалюк Ельміра (8-В), Кондра Артур, Верещак Ліда, Гуштик Олександр (10-Б).

Під час виставки відбувся майстер клас. Учні читали вірші про Тараса Григоровича Шевченка, а також представляли свої малюнки та ілюстрації до його творів.

Тарас Шевченко - це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть. У чому черпають сили і надії.

Обніміте ж, брати мої,
Найменшого брата –