І тренінги нам під силу... [9-Б клас]

01.11.2018   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

Минулого тижня учні 9-Б класу побували у ТНЕУ на факультеті маркетингу Євростудій. Зустріч була дуже цікава. Вступне слово мала завідувачка кафедрою, виступив директор Інституту маркетингу, студенти, котрі їздили за обміном навчатися в Польщі і в Нідерландах. Потім була вікторина, конкурси. Обидві наші команди проявили себе чудово, креативно. За це отримали сертифікати учасників тренінгу і нагороду- можливість відвідати піццерію "Фламінго" на певну суму. Вітаємо!
Вважаємо, що це була гарна нагода побувати в університеті, познайомитися з іншими цікавими людьми, "себе показати". Дітям дуже потрібний досвід публічних виступів, роботи в команді, пізнання чогось нового. До речі, нас запросили і на наступні заходи цього чудового вишy.