Шкільні змагання з рухливих ігор та естафет для учнів четвертих класів

16.04.2024   Administrator   Категорія: Спортивне життя

10.04.2024р. вчителі фізичної культури провели шкільні змагання з рухливих ігор та естафет для учнів четвертих класів. У змаганнях взяли участь понад 60 учнів. Змагання проводилися між учнями 4-А, 4-Б та 4-В класів - класоводи Величко В.О., Стасишин С.Й. та Лукова О.В. Команди підготували вчителі фізичної культури Молошек О.Є та Олексієнко О.Б.

За підсумками змагань І місце виборола команда 4-Б класу, ІІ місце розділили команди 4-А та 4-В класів. Учнів нагородили грамотами та солодкими призами. Суддівство здійснювали вчителі фізичної культури та учні старших класів. Змагання пройшли без травм. На спортивному заході були присутні батьки та адміністрація школи. Завдяки цим змаганням ми змогли перевірити вміння і навички, що учні набули під час уроків і побачити результат роботи вчителів кафедри фізичної культури.

Фізична Культура Естафета