Свято-феєрія "Різдво у Німеччині" ✶ Німецькомовний календар - 2018

19.01.2018   Administrator   Категорія: Наші проєкти

У рамках відзначення у 2017-2018 н.р. Українсько-німецького року у грудні учнями 5-10 класів та учителями німецької мови проведено загальношкільне свято-феєрію «Різдво у Німеччині». Перед початком дійства в урочистій атмосфері заступником директора школи Мариніною Ольгою Іванівною були нагороджені переможці шкільного конкурсу:

- у номінації "Найкращий Адвентовий вінок" - Уляна Решетуха, учениця 10-А класу (І місце) та Настя Глиняна, учениця 9-Б класу (ІІ місце);
- у номінації "Найкращий різдвяний вінок" - Богдан Замковий, учень 9-Б класу;
- у номінації "Найкраща різдвяна газета" - Влада Боцян, учениця 8-Б класу.

На святі було презентовано ще один проект - оригінальний календар на 2018 рік, виконаний учнями школи. Цей творчий задум поєднав художній хист та знання німецької мови наших учнів. Працюючи над календарем учні намагалися відобразити у кожному місяці відповідні українські звичаї та традиції, важливі події і особливості природних явищ. Кожна дитяча робота має свій лейтмотив, в якому можна відчути настрій, особисті переживання юних митців та сприйняття ними обраного періоду. Учасниками цього проекту були: Уляна Риженко (9-Б клас), Ірина Волошин (10-Б клас), Діана Шимків (9-Б клас), Олександра Олійник (10-Б клас), Тетяна Бачинська (11-А клас), Марічка Березюк (9-А клас), Богдан Подолянюк (11-А клас), Соломія Гумен (9-А клас), Ірина Табака (10-Б клас), Софія Чорній (8-А клас), Ірина Михайлишин (8-В клас), Уляна Решетуха (10-А клас).

Натисніть на картинці, щоб переглянути календар: