Наш Календар на 2024 рік

29.04.2024   Administrator   Категорія: Наші проєкти

У Ваших руках оригінальний календар німецькою мовою на 2024 рік, співтворцями якого є талановиті учні школи N5 міста Тернопіль.

Це вже сьоме видання календаря. За хорошою традицією учасники проєкту поєднують мистецький хист та любов до німецької мови. Протягом останніх років юні художники мовою мистецтва розповідали про українські звичаї та традиції (2018), про відомих німців (2019), знайомили з німецькими прислів’ями й приказками, які мають відповідники в українській мові (2020), представляли винаходи німецького народу (2021), запрошували до рідного міста Тернопіль (2022). А у 2023 відобразили власні переживання, пов'язані з війною, свою віру в перемогу, гордість за наших захисників і "звичайних" незламних українців.

Про що мріють діти й молоді люди, коли поряд війна? Мрії – світлі, добрі, з непохитною вірою в перемогу добра над злом – згуртували цьогоріч юних митців навколо календаря на 2024 рік.

Ольга Мариніна, керівник проєкту, вчителька німецької мови, заступник директора школи №5 у м. Тернопіль

Німецькомовний Календар