Інструментальний оркестр 5-ої школи “Ludwig van Project”

24.05.2019   Administrator   Категорія: Наші проєкти

17 лютого 2019 року відбулася перша репетиція інструментального оркестру 5-ої школи “Ludwig van Project”. Скрипки, флейти, віолончель, труба - всі злилися в одну мелодію. Скільки старань, скільки сил було вкладено в оркестр, і не намарно. А з чого все почалося? Ідея створити шкільний оркестр виникла у мене зовсім раптово. Проте, як тільки я зрозумів, що зможу зорганізувати дітей та керувати оркестром, робота одразу закипіла. Почався набір учасників у гурток. Так, репетиція за репетицією, ми змогли підготуватися до нашого першого виступу. На YouTube каналі нашої школи є відеоконцерт до Дня Матері, у якому ми брали участь. Для наших любих мам ми присвятили композицію “Серенада” Ф. Шуберта. Новий досвід, нові емоції, нові друзі - ось що отримали оркестранти за весь час існування гуртка. Я хочу, щоб наш оркестр розвивався, тому ми завжди раді новим музикантам. До Вашої уваги, саундтрек з к/ф “Гра Престолів” у виконанні Інструментального оркестру 5-ої школи “ Ludwig van Project”.

Художній керівник
Снітинський В.