До уваги батьків майбутніх першокласників

26.02.2024   Administrator   Категорія: Інформація для батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2024/2025 навчальний рік здійснюється шляхом «Електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти» з 01 березня по 31 травня 2024 року.

Електронна реєстрація

Право на першочергове зарахування мають:

• діти, які проживають на території обслуговування закладу;

• діти працівників школи;

• діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які навчаються у школі № 5.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО 1-ГО КЛАСУ

• заява на ім'я директора школи (встановленого зразка);

• копія свідоцтва про народження (з собою мати оригінал);

• довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду (форма № 086-1/о);

• картка профілактичних щеплень (форма № 063/о);

• згода на обробку персональних даних.

Документи подають батьки дитини (опікуни), пред'являючи паспорт.

УВАГА!
Батьки несуть цілковиту відповідальність за повноту та достовірність усієї інформації та усіх наданих документів. За подання завідомо недостовірних відомостей або підроблення документів особи, що  подали документи, можуть бути притягнуті до відповідальності, передбачені законами України.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ

Понеділок - 9.00 - 16.00
Вівторок - 10.00 -17.30
Середа - 10.00 - 17.30
Четвер - 10.00 -18.20
П'ятниця - 9.00 -16.00

Прийом документів проводиться за адресою: м.Тернопіль, вул. Камінна, 2.

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст.  30 та 66 Закону України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09. 2017 №684, «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 14.02.2024 № 246 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2024-2025 навчальний рік», наказу Тернопільської міської ради від 14.02.2024 № 44 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2024-2025 навчальний рік», з метою забезпечення здобуття повної загальної освіти та підготовки дітей до навчання в до території Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області закріплені такі вулиці та провулки:

• вул. За Рудкою,
  • пров. За Рудкою,