Вітаємо наших учнів із відмінним результатом у НМТ!

05.08.2022   Administrator   Категорія: Новини

У 2022 році замість ЗНО в Україні ввели Національний мультипредметний тест (НМТ), що складається з трьох предметів — українська мова, математика, історія України.  Така заміна зовнішнього незалежного оцінювання пов'язана з повномасштабним вторгненням росіян та бойовими діями в Україні.

Найвищий бал, який можна здобути на НМТ, — 200. Набрати їх не так і просто, адже питання на мультитестуванні аналогічні питанням ЗНО. Незважаючи на всі труднощі, випускники п'ятої школи демонструють чудові результати! Софія Гричух (11-Б клас), Микола Суконнік (11-Б клас) та Андрій Стравський (11-В клас) отримали 200 балів на національному мультипредметному тестуванні з математики! Вітаємо майбутніх студентів та їхніх батьків із чудовими результатами, а також дякуємо учителям за професіоналізм! Пишаємося досягненнями кожного випускника та випускниці нашої школи!