Світла пам'ять Олександрі Василівні ...

31.08.2024   Administrator   Категорія: Новини

Теплого серпневого ранку гірким болем увірвалася в стіни нашої школи новина про те, що не стало нашої колеги, вчительки української мови та літератури, Олександри Василівни Потокій. Згадуючи цю чудову жінку, пам'ять малює її добрі очі, теплий усміх, розважливу мову ... Кожного вона готова була підтримати щирим словом, розрадити у скрутну хвилину, засіяти душу зерном надії. Справжньою гордістю нашої Лесі були її донечки та онуки, а опорою і підтримкою вірний чоловік. А скільки шкільних дітей було у неї, як у класного керівника і просто улюбленої вчительки, вже й не злічити. Молимося за упокій нашої дорогої колеги і подруги. Нехай Господь прийме її душу до свого райського саду. Схиляємо голови перед світлою пам'яттю Олександри Василівни Потокій.

Колектив ТСШ№5