Онлайн-марафон "Бабусине Різдво"

30.01.2023   Administrator   Категорія: Новини

Різдво – це дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі і діти. Його святкують у всьому світі, але кожен народ вкладає в це свято щось своє. Українське Різдво пов’язане з віковими традиціями. З 28-го листопада по 7-е січня триває піст (в цей час люди відмовляються від всяких гулянь, м’ясних блюд). Діти вивчають колядки (різдвяні пісні), щоб потім під вікнами будинків колядувати і славити народження Ісуса. Різдво в Україні – це улюблене свято, яке чекають і люблять через святково прикрашену ялинку, можливості поколядувати, поглянути вертепи.
Онлайн-марафон різдвяних посиденьок “Бабусине Різдво” добіг свого завершення. Умови участі були досить нескладні. Учасникам необхідно було записати відеорозповідь в довільному форматі про традиції святкування Різдва у їхніх родинах із записом колядки. Дякуємо кожному учаснику, який долучився до заходу і надіслав нам свої вітання.

Онлайн-Марафон "бабусине Різдво" Різдво