Міська виставка-конкурс "Знай і люби свій край"

02.04.2015   Administrator   Категорія: Новини

1 квітня 2015 року учні нашої школи взяли участь у міській виставці-конкурсі "Знай і люби свій край". На конкурс були представлені учнівські роботи декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Багато робіт різної техніки виконання представили учні 10-А та 11-А класів (керівник - Гуменюк Марія Мирославівна), вишивку бісером "Щасливе дитинство" - учениця 9-А класу Паращук Анастасія (вчитель Кадуліна Інна Богданівна). Відвідувачі виставки зосередили увагу на колективній роботі учнів 8-Б класу "Великодній кошик" під керівництвом класного керівника Крамар Марії Петрівни. На номінацію "Образотворче мистецтво" свої роботи представили юні художники 7-В класу (Волошин Квітослава, Олійник Олександра, Смакула Вікторія, Дідів Євгенія) під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Гаргури Галини Степанівни. Не залишилися поза увагою різьба та розпис по дереву (учні 11-А класу Ткачук Роман та Чопик Юрій) - керівник Головацький Богдан Миколайович.

«Соняхи» Богуславська Юлія, 11-А  та «Квітковий етюд» Музика Юлія, 10-А
керівник Гуменюк Марія Мирославівна